Lis, 06, 2017

Projektowanie hali magazynowej w Sulechowie

BUDVISION – projektant i wykonawca hal stalowych we wrześniu zakończył opracowanie projektu budowlanego konstrukcji hali magazynowej w miejscowości Sulechów, natomiast projekt wykonawczy konstrukcji zakończono w listopadzie.

Projektowany obiekt będzie nową halą stalową dobudowaną do istniejącego budynku produkcyjnego stanowiąc jego przedłużenie. Będzie to budynek jednokondygnacyjny, jednonawowy, z dachem dwuspadowym o pochyleniu 17,42%.

Hala magazynowa o powierzchni ok. 140m2 i wysokości 4,6 m w okapie konstrukcji, została zaprojektowana w technologii lekkiego szkieletu stalowego z pokryciem ścian i dachu płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym grubości 100 mm. Konstrukcja główna budynku składać się będzie z symetrycznych ram stalowych o rozpiętości osiowej 15,6 m. Zostały one zaprojektowane jako ramy o sztywnych narożach i będą przegubowo mocowane do fundamentów.

Konstrukcja dachu składać się będzie z pełnościennych dźwigarów dachowych, rygla dachowego, płatwi zimnogiętych typu „Z” ze stali S350GD+Z, stężeń oraz zastrzałów.
Obiekt posadowiony zostanie na stopach fundamentowych, żelbetowych, usztywnionych obwodowo podwaliną.

Każdy projekt wykonywany przez doświadczonych projektantów BUDVISION charakteryzuje się wysoką starannością, dbałością o detale oraz aspekt optymalizacji konstrukcji.


Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Nastąpił problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbować ponownie ze strony kontaktu.

Prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola formularza.

Szybki kontakt

Dane kontaktowe

  • ul. Czwartaków 23/2, Poznań
  • tel. +48 (61) 832 09 26
    kom. +48 604 545 022
    fax +48 (61) 832 09 26
  • biuro@budvision.pl
Wyślij
zapytanie