o Firmie

Projektujemy i budujemy hale STALOWE, budynki kubaturowe, konstrukcje stalowe

BUDVISION to polska firma projektowo-budowlana, działająca na rynku od 1999 roku. Realizujemy dla Inwestorów hale stalowe, konstrukcje stalowe, zaplecza socjalno-biurowe, a także projekty konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz wielobranżowe projekty budowlane.

 

 

Dział projektowy

Dział projektowy naszej firmy zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją projektów obiektów przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, handlowo – usługowych, biurowych, mieszkaniowych, rolniczych, sportowych i innych. Oferujemy naszym Klientom projekt budowlany do uzyskania pozwolenia na budowę, a także szczegółowy oraz zoptymalizowany projekt wykonawczy do realizacji budowy.

Specjalnością naszej firmy są zoptymalizowane projekty konstrukcji budowlanych i inżynierskich, wykonywane zgodnie z normami, ale w sposób ekonomiczny co przekłada się na cenę końcową i czas realizacji każdej inwestycji.

Dział budowlany

Dział budowlany naszej firmy zajmuje się przygotowaniem i realizacją budowy hal stalowych oraz innych obiektów na bazie konstrukcji stalowych, a także zapleczy socjalno-biurowych w technologii tradycyjnej, szkieletowej i mieszanej. Koordynujemy kompleksowe działania na budowie dla zakresu zleconego przez Klienta.

Podejmujemy się także obsługi całego procesu inwestycyjnego w charakterze Generalnego Wykonawcy od koncepcji, przez projekt budowlany do zakończenia budowy.

Dział handlowy

Dział handlowy naszej firmy zajmuje się kompletowaniem, dostawą oraz usługą montażu elementów obiektów halowych takich jak: konstrukcja stalowa, płyta warstwowa, blacha trapezowa, orynnowanie, bramy segmentowe, drzwi bezklasowe, drzwi p.poż, świetliki dachowe, naświetla ścienne, okna PCV i ALU, obróbki blacharskie, elementy ocynkowane.

Nasze projekty, budowy i dostawy wykonuje wyspecjalizowana kadra inżynierów budownictwa dbająca o wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjną cenę i zadowolenie Klienta. Oferujemy bezpłatne doradztwo, dogodne terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Wyślij do nas swoje zapytanie lub zadzwoń! Zaproponujemy Ci konkretne, optymalne i korzystne rozwiązania dla Twojego obiektu. Cena naszej usługi będzie na pewno atrakcyjna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wyślij Zapytanie

Zapraszamy do współpracy:

  • Inwestorów, którym proponujemy wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych, uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzory inwestorskie oraz budowę kompletnych hal stalowych,
  • Architektów, którym oferujemy realizację projektów budowlanych i wykonawczych branży konstrukcyjnej,
  • Wykonawców, którym zapewniamy wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz dostawę i montaż konstrukcji stalowych i obudowy
  • Wytwórnie konstrukcji stalowych, oferując wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych, projekty warsztatowe oraz współpracę przy realizacji hal stalowych
  • Dostawców materiałów i produktów, proponując zastosowanie
    ich technologii w realizowanych projektach i budowach.

mapa realizacji Budvision

Potwierdzeniem zaufania i zadowolenia naszych Klientów są kolejne realizacje.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami projektów, hal stalowych oraz referencjami.

Opinie Klientów