Ogłoszenie: praca na stanowisku asystent projektanta konstrukcji

Projekty hal stalowych

Zatrudnimy absolwentów oraz studentów piątego roku Politechniki Poznańskiej wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska o specjalności konstrukcje budowlane na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji budowlanych.

Oferujemy ciekawą pracę z możliwością zdobycia stażu do uprawnień budowlanych (projektowych oraz wykonawczych) w gronie doświadczonych inżynierów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość programu AutoCAD oraz MS Office,
  • umiejętności pracy zespołowej i dobrej organizacji czasu,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów obliczeniowych RM-WIN lub Robot, znajomość języków obcych.

Prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę o treści ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BUDVISION Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BUDVISION Sp. z o.o.” na adres biuro@budvision.pl.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie BUDVISION Sp. z o. o., z siedzibą w Poznaniu (61-495), przy ul. Czwartaków 23/2.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej BUDVISION Sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”).
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody.
Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy biuro@budvision.pl.